Gminne zawody w halowej piłce nożnej

24 listopada w Dębinkach odbyły się gminne zawody w halową piłkę nożną dziewcząt i chłopców (rocznik 2005 i mł.). Obie nasze reprezentacje zajęły I miejsce i będą reprezentować gminę w rozgrywkach na szczeblu powiatowym!

Klasyfikacja końcowa rozgrywek dziewcząt:

I miejsce - SP Zabrodzie

II miejsce - SP Dębinki

III miejsce - SP Adelin

Skład reprezentacji dziewcząt:

Kinga Skoczeń (kapitan), Karolina Zadrożna, Julia Getka, Maria Ruszczak, Julia Pajer, Ewelina Kryszkiewicz, Klaudia Napłoszek, Natalia Górecka, Oliwia Dana, Justyna Topolewska, Dagmara Krawczyk

Klasyfikacja końcowa rozgrywek chłopców:

I miejsce - SP Zabrodzie

II miejsce - SP Dębinki

III miejsce - SP Adelina

Skład reprezentacji chłopców:

Piotr Górski, Hubert Teterycz, Oskar Rachubka, Jakub Banasiak, Adam Galicki, Krystian Kruszewski, Olaf Powierża, Artur Skibiński, Karol Giziński, Jakub Ruszczak (kapitan)

Wszyscy nasi piłkarze zasłużyli na wielkie słowa uznania. Uczniowie włożyli wiele wysiłku, by godne reprezentować swoją szkołę. Gratulujemy!

Opracował:

Maciej Mędrzycki (opiekun)