Osiągnięcia sportowe
od roku szkolnego 1991/1992
ROK SZKOLNY 2023/2024
szczebel wojewódzki - woj. mazowieckie
I miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2009-2010)
szczebel międzypowiatowy - rejon ostrołęcki:
I miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2009-2010)
III miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Dzieci - rocznik 2011 i mł.)
III miejsce - Unihokej chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2009-2010)
III miejsce - Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt (Igrzyska Dzieci) - Patrycja Gumkowska
szczebel powiatowy - powiat wyszkowski:
I miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Dzieci - rocznik 2011 i mł.)
I miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2009-2010)
I miejsce - Unihokej chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2009-2010)
I miejsce - Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt (Igrzyska Dzieci - rocznik 2011-2012)
I miejsce - Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt - klasyfikacja drużynowa (Igrzyska Dzieci - rocznik 2011 i mł.)
I miejsce - Indywidualne Biegi Przełajowe Chłopców - klasyfikacja drużynowa (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2009-2010)
ROK SZKOLNY 2022/2023
szczebel ogólnopolski - Mistrzostwa Polski
IV miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Dzieci - rocznik 2010 i mł.)
szczebel wojewódzki - woj. mazowieckie
I miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Dzieci - rocznik 2010 i mł.)
szczebel międzypowiatowy - rejon ostrołęcki:
I miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Dzieci - rocznik 2010 i mł.)
II miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2008-2009)
III miejsce - Unihokej chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2008-2009)
III miejsce - Drużynowy tenis stołowy chłopców (Igrzyska Dzieci - rocznik 2010 i mł.)
III miejsce - Czwórbój lekkoatletyczny chłopców (Igrzyska Dzieci - rocznik 2010 i mł.)
szczebel powiatowy - powiat wyszkowski:
I miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Dzieci - rocznik 2010 i mł.)
I miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2008-2009)
I miejsce - Unihokej chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2008-2009)
I miejsce - Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt - Maja Napiórkowska (Igrzyska Dzieci - rocznik 2011)
ROK SZKOLNY 2021/2022
szczebel wojewódzki - woj. mazowieckie
III miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2007-2008)
szczebel międzypowiatowy - rejon ostrołęcki:
I miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2007-2008)
I miejsce - Halowa piłka nożna dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2007-2008)
II miejsce - Koszykówka dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2007-2008)
II miejsce - Drużynowy tenis stołowy chłopców (Igrzyska Dzieci - rocznik 2009 i mł.)
III miejsce - Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt - Maria Połodziuk (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2007)
szczebel powiatowy - powiat wyszkowski:
I miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2007-2008)
I miejsce - Halowa piłka nożna dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2007-2008)
I miejsce - Koszykówka dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2007-2008)
I miejsce - Drużynowy tenis stołowy chłopców (Igrzyska Dzieci - rocznik 2011 i mł.)
I miejsce - Drużynowy tenis stołowy chłopców (Igrzyska Dzieci - rocznik 2009 i mł.)
I miejsce - Drużynowy tenis stołowy chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2007-2008)
I miejsce - Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt - Maria Połodziuk (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2007)
I miejsce - Lekkoatletyka indywidualna - pchnięcie kulą dziewcząt - Julia Perlan (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2007)
I miejsce - Lekkoatletyka indywidualna - bieg na 1000 m chłopców - Olaf Powierża (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2007)
ROK SZKOLNY 2020/2021
szczebel powiatowy - powiat wyszkowski:
I miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2006-2007)
ROK SZKOLNY 2019/2020
szczebel wojewódzki - woj. mazowieckie:
II miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Dzieci - rocznik 2007 i mł.)
V miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2005-2006)
szczebel międzypowiatowy - rejon ostrołęcki:
I miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2005-2006)
I miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Dzieci - rocznik 2007 i mł.)
szczebel powiatowy - powiat wyszkowski:
I miejsce - Piłka nożna dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2005-2006)
I miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2005-2006)
I miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Dzieci - rocznik 2007 i mł.)
ROK SZKOLNY 2018/2019
szczebel ogólnopolski:
V miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Dzieci - rocznik 2006 i mł.)
szczebel wojewódzki - woj. mazowieckie
V miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Dzieci - rocznik 2006 i mł.)
szczebel międzypowiatowy - rejon ostrołęcki:
I miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Dzieci - rocznik 2006 i mł.)
III miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2003-2005)
III miejsce - Unihokej chłopców (Igrzyska Dzieci - rocznik 2006 i mł.)
szczebel powiatowy - powiat wyszkowski:
I miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Dzieci - rocznik 2006 i mł.)
I miejsce - Unihokej chłopców (Igrzyska Dzieci - rocznik 2006 i mł.)
I miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2003-2005)
I miejsce - Drużynowy tenis stołowy chłopców młodszych (rocznik 2007 i mł.)
ROK SZKOLNY 2017/2018
szczebel wojewódzki - woj. mazowieckie:
III miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Dzieci - rocznik 2005 i mł.)
szczebel międzypowiatowy - rejon ostrołęcki:
I miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Dzieci - rocznik 2005 i mł.)
szczebel powiatowy - pow. wyszkowski:
I miejsce - Unihokej dziewcząt (Igrzyska Dzieci - rocznik 2005 i mł.)
I miejsce - Unihokej chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2002-2004)
I miejsce - Drużynowy tenis stołowy dziewcząt młodszych (Igrzyska Dzieci - rocznik 2007 i mł.)
I miejsce - Drużynowy tenis stołowy chłopców młodszych (Igrzyska Dzieci - rocznik 2007 i mł.)
ROK SZKOLNY 2016/2017
szczebel międzypowiatowy - rejon ostrołęcki:
II miejsce - Unihokej chłopców
szczebel powiatowy - pow. wyszkowski:
I miejsce - Unihokej dziewcząt
I miejsce - Unihokej chłopców
I miejsce - Drużynowy tenis stołowy dziewcząt młodszych
I miejsce - Drużynowy tenis stołowy chłopców młodszych
I miejsce - Ringo
I miejsce - Całoroczna rywalizacja szkół w Powiatowych Igrzyskach Sportowych - kategoria chłopców
ROK SZKOLNY 2015/2016
szczebel międzypowiatowy - rejon ostrołęcki:
III miejsce - Unihokej chłopców
szczebel powiatowy - pow. wyszkowski:
I miejsce - Ringo
I miejsce - Unihokej chłopców
ROK SZKOLNY 2011/2012
szczebel międzypowiatowy - rejon ostrołęcki:
II miejsce - Halowa piłka nożna dziewcząt
III miejsce - Unihokej chłopców
szczebel powiatowy - pow. wyszkowski:
I miejsce - Halowa piłka nożna dziewcząt
I miejsce - Unihokej chłopców
ROK SZKOLNY 2010/2011
szczebel międzypowiatowy - rejon ostrołęcki:
III miejsce - Unihokej dziewcząt
ROK SZKOLNY 2009/2010
szczebel wojewódzki - woj. mazowieckie:
IV miejsce - Unihokej dziewcząt
szczebel międzypowiatowy - rejon ostrołęcki:
I miejsce - Unihokej dziewcząt
etap powiatowy - pow. wyszkowski:
I miejsce - Unihokej chłopców
I miejsce - Unihokej dziewcząt
ROK SZKOLNY 2008/2009
szczebel międzypowiatowy - rejon ostrołęcki:
II miejsce - Ringo
III miejsce - Unihokej chłopców
szczebel powiatowy - pow. wyszkowski:
I miejsce - Ringo
I miejsce - Unihokej chłopców
ROK SZKOLNY 2006/2007
szczebel międzypowiatowy - rejon ostrołęcki:
II miejsce - Unihokej chłopców
szczebel powiatowy - pow. wyszkowski:
I miejsce - Unihokej chłopców
ROK SZKOLNY 2005/2006
szczebel międzypowiatowy - rejon ostrołęcki:
II miejsce - Czwórbój lekkoatletyczny chłopców
szczebel powiatowy - pow. wyszkowski:
I miejsce - Czwórbój lekkoatletyczny chłopców
I miejsce - Mini piłka nożna dziewcząt
ROK SZKOLNY 2004/2005
szczebel wojewódzki - woj. mazowieckie:
VIII miejsce - Unihokej dziewcząt
szczebel międzypowiatowy - rejon ostrołęcki:
I miejsce - Unihokej dziewcząt
III miejsce - Unihokej chłopców
III miejsce - Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt
szczebel powiatowy - pow. wyszkowski:
I miejsce - Unihokej dziewcząt
I miejsce - Unihokej chłopców
I miejsce - Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt
I miejsce - Halowa piłka nożna dziewcząt
ROK SZKOLNY 2003/2004
szczebel powiatowy - pow. wyszkowski:
I miejsce - Unihokej - rocznik 1991-1992
ROK SZKOLNY 1997/1998
szczebel wojewódzki - woj. ostrołęckie:
III miejsce - Drużynowy tenis stołowy chłopców - rocznik 1985
III miejsce - Piłka nożna chłopców - rocznik 1983-1984
ROK SZKOLNY 1996/1997
szczebel rejonowy - woj. ostrołęckie:
I miejsce - Bieg sztafetowy 4 x 100 m chłopców
I miejsce - Drużynowe biegi przełajowe chłopców - rocznik 1986
I miejsce - Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt - rocznik 1985
ROK SZKOLNY 1992/1993
szczebel wojewódzki - woj. ostrołęckie:
III miejsce - Lekkoatletyczne wieloboje ukierunkowane dziewcząt
ROK SZKOLNY 1991/1992
szczebel wojewódzki - woj. ostrołęckie:
I miejsce - Sztafeta olimpijska dziewcząt