Relacja z otwarcia szkolnego radiowęzła

Dnia 1 marca 2019r. w naszej szkole odbyło się uroczyste otwarcie szkolnego Radiowęzła. Wstęgę przecięła Pani Dyrektor wraz z przedstawicielami z Rady Rodziców, Samorządu Uczniowskiego i opiekunem radia, a chwilę potem, wszyscy słuchali już muzyki płynącej z głośników w całej szkole. Celem naszego radiowęzła jest działalność rozrywkowo-informacyjna. Oprócz dozy rozrywki, szkolny radiowęzeł będzie miał za zadanie przekazywanie najważniejszych informacji, a także przypominanie o ważniejszych wydarzeniach, akcjach i datach. Muzyka będzie umilać czas na przerwach, a nauczyciele i dyrekcja  będą mieli lepszy kontakt z uczniami, którzy  mogą rozwijać teraz swoją kreatywność i odpowiedzialność  oraz wdrażać w życie własne pomysły.

Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców i Sponsorów.

Ewa Gietka