DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

W piątkowy wieczór 29 listopada, już tradycyjnie, Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę, na którą zaproszeni byli wszyscy uczniowie klas IV – VIII. W ten wyjątkowy wieczór nie mogło zabraknąć wróżb, które przygotowały uczennice klasy VI C. Niezapomnianym elementem imprezy były konkursy, do których licznie zgłaszali się uczniowie. Można było spróbować swoich sił w takich konkurencjach jak krzesełka, konkurs tańca oraz taniec z balonem. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Justyna Topolewska prowadziła całą imprezę angażując koleżanki i kolegów do wspólnej zabawy. Słodką niespodziankę w postaci cukierków ufundowała Rada Rodziców. W tak miłej atmosferze czas szybko upływa i zanim się obejrzeliśmy  dyskoteka dobiegła końca. Liczymy, że kolejna tak udana impreza niedługo się powtórzy. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie.

Opiekun SU

Dorota Sosnowska