Co zrobić by poczuć się lepiej?

Kochani, już od jakiegoś czasu wszyscy jesteśmy w trudnej sytuacji. Być może, znaleźliśmy się w trudnym momencie, przeżywamy trudne dla nas emocje.

Jak powiedzieć o tym dziecku, co powiedzieć, jak je uspokajać, jak siebie uspokoić, jak odpowiadać na pytania, jak sobie poradzić z natłokiem obowiązków?

Zapraszam wszystkich chętnych rodziców, dzieci, nauczycieli do podzielenia się tym, co nosimy w swoich głowach, sercach w związku z sytuacją, która zaskoczyła nas wszystkich!

W myśl, pięknego aforyzmu

„ Jest czas, żeby milczeć, ale jest też czas, żeby mówić..”

Spróbujmy porozmawiać o tym, co nas boli, co nie pozwala nam przejść ponad ….wysłucham każdego!

Jestem do państwa dyspozycji, jako pedagog.

Jak się ze mną skontaktować?

-przez e-dziennik, telefonicznie nr  601 396315, przez messengera - wyszukać Anna Topolewska

Pedagog szkolny - Anna Topolewska

„ Bierz od świata to, co ci daje,…”