Podsumowanie „Akcji Świątecznej”

Uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu, świetlicy, harcerze z 13 DH „LESZY”, a także nauczyciele wzięli udział w prowadzonej w naszej szkole „Akcji Świątecznej”, zainicjowanej  za pośrednictwem fb przez Panią Joannę Dąbrowską oraz Panią Monikę Milczarek. Zorganizowana ona była na rzecz dzieci, lekarzy, pielęgniarek, personelu i rodziców z Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Warszawie. Do koordynatorów zbiórki w szkole p. Barbary Redlickiej i P. Iwony Napłoszek dostarczono mnóstwo pluszaków, gier, książek, kolorowanek i zabawek. Na początku grudnia wszystkie upominki zostały przekazane organizatorom.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom, a także nauczycielom za wsparcie tej szczytnej akcji. Cieszymy się, że nasza szkoła wzięła udział w zbiórce, która na pewno wywoła nie jeden uśmiech, zwłaszcza wśród małych pacjentów szpitala.

Opracowała:

Iwona Napłoszek