XIII MAZOWIECKI BIEG NORWIDOWSKI

Dnia 20.09.20r w Dębinkach odbył się XIII Mazowiecki Bieg Norwidowski organizowany przez Bractwo Zabrodzkie we współpracy z: Fundacją Museion Norwid, Urzędem Gminy Zabrodzie, Gminnym Ośrodkiem Kultury w Zabrodziu, Kołem Gospodyń Wiejskich „Gajowianki”. Nie zabrakło również pomocy ze strony Szkolnego Koła Wolontariatu w Zabrodziu. Uczniowie z naszej szkoły pomogli w wystartowaniu zawodników oraz zapisywaniu ich na mecie. Pomagali w przypinaniu numerów startowych uczestników biegu oraz dbali o to, aby każdy przybyły na metę otrzymał wodę i słodką przekąskę. Wolontariusze spisali się na medal i pokazali, że zawsze można liczyć na ich pomoc.

Wolontariusze: kl. VIIIa: Karolina Rudnik, Ewelina Kryszkiewicz, Julia Pajer, Martyna Redlicka, Karolina Zadrożna, kl. VIIIb: Zofia Ołdak, Zuzanna Chudy, Martyna Markuszewska, Szymon Izdebski, Szymon Wrona.

Opracowała:

Jolanta Borecka