Konkurs plastyczny ''Wielkanocna pisanka''

W dniach 22.03-06.04. 2017r. wśród dzieci uczęszczających na świetlicę popołudniową przeprowadzony został konkurs plastyczny na „Wielkanocną pisankę”. Technika wykonania prac była dowolna i zależała od pomysłowości autora.

W konkursie wzięło udział 9 dzieci z grupy I i 8 z grupy II. Autorzy prac wykazali się dużą pomysłowością i pracowitością.

Spośród wykonanych pisanek jury w składzie dyr. Alina Gotowiec i wych. świetlicy Arleta Miąśkiewicz i Barbara Redlicka po dokonaniu oceny pomysłowości pracy, estetyki wykonania i wkładu pracy dziecka wyłoniły następujących zwycięzców dla każdej z grup:

Grupa I:

I miejsce: Dawid Ziółkowski 0B

II miejsce: Miłosz Ołdak 0B i Natalia Stawiecka IB

III miejsce: Oliwia Gajcy 0B i Jakub Markuszewski 0B

Grupa II:

I miejsce: Zuzanna Dzieciątko IIIB

II miejsce: Izabela Brzezińska IIIA i Martyna Dana IIIC

III miejsce: Liliana Getka IIIC i Jakub Gołaszewski IIB

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a pozostali uczestnicy konkursu wyróżnienia. Wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

Arleta Miąśkiewicz i Barbara Redlicka