Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zabrodziu podczas RODZINNEGO KOLĘDOWANIA 2019

W niedzielę 13 stycznia 2019 roku już po raz czwarty w kościele parafialnym w Niegowie odbyło się Rodzinne Kolędowanie zorganizowane przez Stowarzyszenie „Bractwo Zabrodzkie” we współpracy z proboszczem parafii Świętej Trójcy w Niegowie. Wszyscy chętni spotkali się w kościele około godziny 12.30, gdzie wspólnie z rodzinami i przyjaciółmi śpiewali różne kolędy i pastorałki, te znane i mniej popularne. Jak zwykle dużą grupę śpiewających stanowili uczniowie i przedszkolaki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zabrodziu.

Naszą szkołę dzielnie reprezentowały dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych: „Żabki”, „Rybki” i „Pszczółki”, dzieci z oddziałów zerowych „Motylki” i „Biedronki” oraz nasi uczniowie (w towarzystwie rodzeństwa, rodziców, dziadków i kolegów): Malwina Kozaczuk z klasy I B, Zuzanna Domańska z klasy II A, Maja Wilczyńska , Szymon Stasiak, Jakub Markuszewski, Ksawery Kozaczuk i Skibińska Gabriela z klasy II B, Barbara Warowna, Aleksandra Gołaszewska, Maja Pajorek, Zuzanna Wielgolaska, Laura Getka i Dawid Ziółkowski z klasy II C, Wiktoria Chudy i Oliwia Bajorek z klasy III B, Jakub Banasiak i Izabela Rachubka z klasy IV B, Maria Połodziuk, Kacper Kurowski i Agnieszka Świerzak z Klasy V A, Natalia Wielgolaska i Martyna Dana z klasy V C, Ewelina Kryszkiewicz, Martyna Redlicka i Jakub Kurowski z klasy VI A.

Wszystkim, którzy wzięli udział w Rodzinnym Kolędowaniu 2019 serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.

Opracowała: Barbara Redlicka