Kadra nauczycielska i godziny dostępności
w roku szkolnym 2023/2024
Lp. |
Imię i nazwisko nauczyciela |
Przedmiot/zajęcia |
Godziny dostępności |
1 |
Alina Gotowiec -dyrektor |
Technika |
środa 14.25-15.25
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania |
|||
2 |
Małgorzata Antczak -wicedyrektor |
Plastyka |
środa 12.45-13.45 |
3 |
Marta Bajorek - wych. kl. VIIc |
Matematyka |
czwartek 11.50-12.50
|
Godzina wychowawcza |
|||
Zajęcia rozwijające zainteresowania |
|||
Świetlica |
|||
4 |
Elżbieta Banasiak - wych. kl. Ia |
Edukacja wczesnoszkolna |
czwartek 11.30-12.30
|
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze |
|||
Świetlica |
|||
5 |
Ewelina Bednarska - wych. świetlicy gr. II |
Świetlica |
wtorek 16.00-17.00 |
6 |
Mariola Bogdanowicz - wych. kl. VIb |
Język polski |
czwartek 12.45-13.45
|
Godzina wychowawcza |
|||
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze |
|||
7 |
Jolanta Borecka |
Współorganizacja kształcenia |
środa 14.25-15.25
|
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne |
|||
Rewalidacja |
|||
8 |
Iwona Ciunajko |
Matematyka |
środa 11.50-12.50
|
Geografia |
|||
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze |
|||
9 |
Justyna Dąbrowska |
Współorganizacja kształcenia |
środa 12.35 -13.35 |
10 |
Łukasz Dąbrowski |
Muzyka |
poniedziałek 13.30-14.30
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania |
|||
11 |
Ewa Gietka |
Współorganizacja kształcenia |
wtorek 11.30-12.30
|
Terapia pedagogiczna |
|||
Świetlica |
|||
12 |
Dorota Groszkiewicz |
Biblioteka |
poniedziałek 11.30-12.30
|
Religia |
|||
13 |
Renata Gzowska - wych. kl. IIa |
Edukacja wczesnoszkolna |
czwartek 12.35-13.35
|
Zajęcia logopedyczne |
|||
14 |
Mirosława Janaszek-Czajka |
Język niemiecki |
czwartek 11.30-12.30 |
15 |
Tomasz Katner - wych. kl. Va |
Wych. fizyczne |
czwartek 13.30-14.30
|
Godz. wychowawcza |
|||
Świetlica |
|||
Zajęcia rozwijające zainteresowania |
|||
16 |
Dariusz Kosiorek |
Wych. fizyczne |
środa 11.30-12.30
|
Historia |
|||
Zajęcia rozwijające zainteresowania |
|||
17 |
Olga Krupska -wych. świetlicy gr.I |
Świetlica |
czwartek 16.00-17.00 |
18 |
Ewa Łagowska |
Współorganizacja kształcenia |
wtorek 12.35-13.35 co 2 tyg.
|
Biblioteka |
|||
19 |
Sara Mędrzycka |
Język angielski |
środa 12.35-13.35 |
20 |
Maciej Mędrzycki - wych. kl. VIIIb |
Wych. fizyczne |
środa 14.30-15.30
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania |
|||
Godzina wychowawcza |
|||
21 |
Arleta Miąśkiewicz - wych. kl. VIIIb |
Współorganizacja kształcenia |
czwartek 11.45-12.45
|
Pedagog specjalny |
|||
Godz. wychowawcza |
|||
22 |
Agnieszka Morka - wych. kl. VIIb |
Język polski |
wtorek 12.35-13.35
|
Godzina wychowawcza |
|||
Zajęcia rozwijające zainteresowania |
|||
23 |
Joanna Myśliwiec - wych. kl. Ib |
Edukacja wczesnoszkolna |
poniedziałek 13.30-14.30
|
Wiedza o społeczeństwie |
|||
Edukacja dla bezpieczeństwa |
|||
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze |
|||
24 |
Iwona Napłoszek - wych. kl. IIIa |
Edukacja wczesnoszkolna |
poniedziałek 11.30-12.30
|
Terapia pedagogiczna |
|||
Dodatkowe zajęcia z języka polskiego |
|||
25 |
Anna Nejman - wych. kl. VIa |
Język angielski |
wtorek 12.35-13.35
|
Godzina wychowawcza |
|||
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze |
|||
26 |
Kamilla Pierścieniak - wych. oddz. „0”b |
Wychowanie przedszkolne |
czwartek 12.45-13.45
|
Doradztwo zawodowe |
|||
Świetlica |
|||
27 |
Maria Podolak - wych. kl. IIIb |
Edukacja wczesnoszkolna |
wtorek 11.30-12.30 |
28 |
Ewelina Popiel |
Psycholog |
czwartek 16.00-17.00 |
29 |
Angelika Powierża - wych. oddz. „0”a |
Wychowanie przedszkolne |
piątek 12.45-13.45
|
Świetlica |
|||
30 |
Magda Rachubka - wych. kl. IIb |
Edukacja wczesnoszkolna |
poniedziałek 12.45-13.45
|
Biblioteka |
|||
31 |
Ewa Radzka - wych. kl. VIa |
Fizyka |
środa 14.25-15.25
|
Chemia |
|||
Matematyka |
|||
Godzina wychowawcza |
|||
32 |
Barbara Redlicka - wych. świetlicy gr. III |
Świetlica |
poniedziałek 16.30-17.30
|
Zajęcia rozwijające zainteresowania |
|||
33 |
Ewa Rosa |
Religia |
środa 15.30-16.30 |
34 |
Agata Rudnik |
Współorganizacja kształcenia |
czwartek 13.30-14.30
|
Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne |
|||
Świetlica |
|||
35 |
Dorota Sosnowska - wych. kl. IVb |
Przyroda |
wtorek 13.30-14.30
|
Geografia |
|||
Historia |
|||
Godzina wychowawcza |
|||
Zajęcia rozwijające zainteresowania |
|||
Świetlica |
|||
36 |
Marzena Staśkiewicz |
Współorganizacja kształcenia |
środa 15.20-16.20
|
Świetlica |
|||
Rewalidacja |
|||
Terapia pedagogiczna |
|||
37 |
Sylwia Szczerba |
Język angielski |
środa 12.35-13.35 |
38 |
Mariola Szumacher - wych. kl. Vb |
Współorganizacja kształcenia |
środa 12.35-13.35
|
Język polski |
|||
Godzina wychowawcza |
|||
39 |
Anna Topolewska |
Współorganizacja kształcenia |
środa 13.30-14.30
|
Pedagog szkolny |
|||
Wych. do życia w rodzinie |
|||
Rewalidacja |
|||
40 |
Wioletta Wójcik |
Współorganizacja kształcenia |
piątek 13.30-14.30
|
Matematyka |
|||
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze |
|||
Świetlica |
|||
41 |
Wioletta Zadrożna |
Współorganizacja kształcenia |
czwartek 12.35-13.35
|
Rewalidacja |
|||
Świetlica |
|||
42 |
Emilia Zalewska - wych. kl. IVa |
Informatyka |
wtorek 12.45-13.45
|
Biologia |
|||
Godzina wychowawcza |
|||
Zajęcia rozwijające zainteresowania |
|||
43 |
Sylwia Zaręba |
Terapia SI |
poniedziałek 16.55-17.55
|
Logopedia |