Dowożenie i odwożenie
Plan odwożenia ważny od 29.01.2024 r.
dzień |
godz |
trasa |
liczba dzieci z klas |
poniedziałek |
11.50 |
Mostówka I, Gaj, Fiszor, Niegów, Słopsk |
1a: 5, 2a: 9, 3a: 6, 3b: 1 |
poniedziałek |
12.45 |
Mostówka I, Mostówka II, Gaj, Fiszor, Niegów, Słopsk |
0a: 8, 0b: 3, 1b: 3, 2b: 2, 4a: 16, 4b: 2, 5a: 12, 6agrII: 7, 6b: 9 |
poniedziałek |
13.40 |
Wysychy, Głuchy, Młynarze |
0a: 2, 1a: 6, 2a: 4, 3a: 4, 4a: 6, 5a: 9, 6agrII: 5, 6b: 1 |
poniedziałek |
14.35 |
Mostówka I, Gaj, Fiszor, Niegów, Słopsk |
6agrI: 13, 7a: 5, 7b: 10, 8a: 4, 8b: 2 |
poniedziałek |
15.30 |
Wysychy, Głuchy, Słopsk, Młynarze, Fiszor, Mostówka II, Gaj, Niegów |
7a: 13, 7c: 2, 8a: 2, 8b: 1 |
wtorek |
11.50 |
Mostówka I, Gaj, Fiszor, Niegów, Słopsk |
1b: 3, 2a: 9, 3a: 6, 3b: 1 |
wtorek |
12.45 |
Mostówka I, Mostówka II, Gaj, Fiszor, Niegów, Słopsk |
0a: 8, 0b: 3, 1a: 5, 2b: 2, 4a: 16, 4b: 2, 5a: 12, 6b: 9 |
wtorek |
13.40 |
Wysychy, Głuchy, Młynarze |
0a: 2, 1a: 6, 2a: 4, 3a: 4, 4a: 6, 5a: 9, 6agrII: 5, 6b: 1 |
wtorek |
14.35 |
Mostówka I, Gaj, Fiszor, Niegów, Słopsk |
6agrI: 13, 6agrII: 7, 7a: 5, 7b: 10, 7c: 1, 8a: 4, 8b: 2 |
wtorek |
15.30 |
Wysychy, Głuchy, Słopsk, Młynarze, Fiszor, Mostówka II |
7a: 13, 7c: 2, 8a: 2, 8b: 1 |
środa |
11.50 |
Mostówka I, Gaj, Fiszor, Niegów, Słopsk |
2a: 9 |
środa |
12.45 |
Mostówka I, Mostówka II, Gaj, Fiszor, Niegów, Słopsk |
0a: 8, 0b: 3, 1a: 5, 1b: 3, 2b: 2, 3a: 6, 3b: 1, 4b: 2, 5a: 12, 6agrII: 7 |
środa |
13.40 |
Wysychy, Głuchy, Młynarze |
0a: 2, 1a: 6, 2a: 4, 3a: 4, 4a: 6, 5a: 9, 6agrII: 5 |
środa |
14.35 |
Mostówka I, Gaj, Fiszor, Niegów, Słopsk |
4a: 14, 6agrI: 13, 6b: 8, 7a: 5, 7c: 1, 8a: 4, 8b: 2 |
środa |
15.30 |
Wysychy, Głuchy, Słopsk, Młynarze, Fiszor, Mostówka II, Gaj |
4a: 2, 6b: 2, 7a: 13, 7b: 5, 7c: 2, 8a: 2, 8b: 1 |
czwartek |
11.50 |
Mostówka I, Gaj, Fiszor, Niegów, Słopsk |
1a: 5, 1b: 3, 3b: 1 |
czwartek |
12.45 |
Mostówka I, Mostówka II, Gaj, Fiszor, Niegów, Słopsk |
0a: 8, 0b: 3, 2a: 9, 2b: 2, 3a: 6, 4a: 16, 6agrI: 13 |
czwartek |
13.40 |
Wysychy, Głuchy, Młynarze |
0a: 2, 1a: 6, 2a: 4, 3a: 4, 4a: 6, 6agrII: 5, 6b: 1 |
czwartek |
14.35 |
Mostówka I, Gaj, Fiszor, Niegów, Słopsk |
4b: 2, 5a: 11, 6agrII: 7, 6b: 8, 7a: 5, 7c: 1, 8a: 4, 8b: 2 |
czwartek |
15.30 |
Wysychy, Głuchy, Słopsk, Młynarze, Fiszor, Mostówka II, Gaj |
5a: 10, 6b: 1, 7a: 13, 7b: 5, 7c: 2, 8a: 2, 8b: 1 |
piątek |
11.50 |
Mostówka I, Gaj, Fiszor, Niegów, Słopsk |
1a: 5, 1b: 3, 3a: 6 |
piątek |
12.45 |
Mostówka I, Mostówka II, Gaj, Fiszor, Niegów, Słopsk |
0a: 8, 0b: 3, 2a: 9, 2b: 2, 3b: 1, 6agrI: 13, 6b: 9, 8a: 6 |
piątek |
13.40 |
Wysychy, Głuchy, Młynarze |
0a: 2, 1a: 6, 2a: 4, 3a: 4, 4a: 6, 5a: 9, 6agrII: 5, 6b: 1 |
piątek |
14.35 |
Mostówka I, Gaj, Fiszor, Niegów, Słopsk |
4a: 14, 4b: 2, 5a: 11, 6agrII: 7, 7a: 5, 7b: 10, 8b: 2 |
piątek |
15.30 |
Wysychy, Głuchy, Słopsk, Młynarze, Fiszor, Mostówka II, Gaj |
4a: 2, 5a: 1, 7a: 13, 7c: 2, 8b: 1 |
Plan dowożenie ważny od 4.09.2023 r.
AUTOBUS I |
AUTOBUS II |
||
godz. |
przystanek |
godz. |
przystanek |
07:20 |
Słopsk ul. Kolonijna i Ignacówka |
07:20 |
Młynarze wieś |
07:22 |
Słopsk strumyk |
07:22 |
Młynarze most |
07:23 |
Słopsk rondo |
07:28 |
Głuchy I |
07:27 |
Słopsk ul. Żołnierska |
07:30 |
Głuchy II |
07:29 |
Słopsk remiza |
07:32 |
Wysychy wieś |
07:31 |
Słopsk ul. Jagodowa |
07:34 |
Wysychy ul Łączna |
07:33 |
Niegów ul. Żurawia |
07:38 |
Zabrodzie szkoła |
07:34 |
Niegów I |
|
|
07:36 |
Zabrodzie szkoła |
||
07:42 |
Mostówka Kościół |
||
07:43 |
Mostówka sklep |
||
07:45 |
Mostówka |
||
07:47 |
Gaj wieś |
||
07:49 |
Gaj Fiszor |
||
07:55 |
Zabrodzie szkoła |