Rekordy szkoły

 ustanowione po 01.09.2014 r.

BIEG NA 60 m - dziewczęta 

Kategoria wiekowa

Imię i nazwisko uczennicy (rok)

Czas (s)

Kat. dzieci
(kl. VI i mł.)

Natalia Górecka (2019)

9,18

Kat. młodzieży
(kl. VII-VIII)

Justyna Topolewska (2019)

8,54

 

BIEG NA 60 m - chłopcy

Kategoria wiekowa

Imię i nazwisko ucznia (rok)

Czas (s)

Kat. dzieci
(kl. VI i mł.)

Dawid Markuszewski (2015)

8,4

Kat. młodzieży
(kl. VII-VIII)

Karol Chmiel, Wiktor Kochański (2019)

7,9

 

BIEG NA 600 m - dziewczęta

Kategoria wiekowa

Imię i nazwisko uczennicy (rok)

Czas (min:s)

Kat. dzieci
(kl. VI i mł.)

Julia Pajer (2019)

2:06,6

Kat. młodzieży
(kl. VII-VIII)

Oliwia Dana (2018)

2:08,6

 

BIEG NA 600 m - chłopcy

Kategoria wiekowa

Imię i nazwisko ucznia (rok)

Czas (min:s)

Kat. dzieci
(kl. VI i mł.)

Jakub Ruszczak (2018)

2:05,1

Kat. młodzieży
(kl. VII-VIII)

Jakub Ruszczak (2019)

1:52,22

 

BIEG NA 800 m - dziewczęta

Kategoria wiekowa

Imię i nazwisko uczennicy (rok)

Czas (min:s)

Kat. dzieci
(kl. VI i mł.)

Oliwia Dana (2018)

3:10,0

Kat. młodzieży
(kl. VII-VIII)

Oliwia Dana (2019)

3:06,8

 

BIEG NA 800 m - chłopcy

Kategoria wiekowa

Imię i nazwisko ucznia (rok)

Czas (min:s)

Kat. dzieci
(kl. VI i mł.)

Marcin Kryszkiewicz (2015)

2:52

Kat. młodzieży
(kl. VII-VIII)

---

---

 

BIEG NA 1000 m - dziewczęta 

Kategoria wiekowa

Imię i nazwisko uczennicy (rok)

Czas (min:s)

Kat. dzieci
(kl. VI i mł.)

---

---

Kat. młodzieży
(kl. VII-VIII)

Oliwia Dana (2016)

4:09,4

 

BIEG NA 1000 m - chłopcy

Kategoria wiekowa

Imię i nazwisko ucznia (rok)

Czas (min:s)

Kat. dzieci
(kl. VI i mł.)

Jakub Ruszczak (2019)

3:38,5

Kat. młodzieży
(kl. VII-VIII)

Jakub Ruszczak (2019)

3:29,6

 

SKOK W DAL - dziewczęta

Kategoria wiekowa

Imię i nazwisko uczennicy (rok)

Odległość (m)

Kat. dzieci
(kl. VI i mł.)

Justyna Topolewska (2018)

4,25

Kat. młodzieży
(kl. VII-VIII)

---

---

 

SKOK W DAL - chłopcy

Kategoria wiekowa

Imię i nazwisko ucznia (rok)

Odległość (m)

Kat. dzieci
(kl. VI i mł.)

Dawid Potaś (2016), Daniel Banasiak (2017)

4,80

Kat. młodzieży
(kl. VII-VIII)

---

---

 

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ (150 g) - dziewczęta

Kategoria wiekowa

Imię i nazwisko uczennicy (rok)

Odległość (m)

Kat. dzieci
(kl. VI i mł.)

Agata Skoczeń (2015)

35,0

Kat. młodzieży
(kl. VII-VIII)

---

---

 

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ (150 g) - chłopcy

Kategoria wiekowa

Imię i nazwisko ucznia (rok)

Odległość (m)

Kat. dzieci
(kl. VI i mł.)

Daniel Banasiak (2017)

57,5

Kat. młodzieży
(kl. VII-VIII)

---

---

 

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ W TYŁ ZA GŁOWĘ (2 kg) - dziewczęta

Kategoria wiekowa

Imię i nazwisko uczennicy (rok)

Odległość (m)

Kat. dzieci
(kl. VI i mł.)

Natalia Bogdan (2015)

11,20

Kat. młodzieży
(kl. VII-VIII)

---

---

 

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ W TYŁ ZA GŁOWĘ (2 kg) - chłopcy

Kategoria wiekowa

Imię i nazwisko ucznia (rok)

Odległość (m)

Kat. dzieci
(kl. VI i mł.)

Dawid Potaś (2015)

14,20

Kat. młodzieży
(kl. VII-VIII)

---

---

 

PCHNIĘCIE KULĄ (5 kg) - chłopcy

Kategoria wiekowa

Imię i nazwisko ucznia (rok)

Odległość (m)

Kat. dzieci
(kl. VI i mł.)

---

---

Kat. młodzieży
(kl. VII-VIII)

Daniel Banasiak (2019)

10,88