Osiągnięcia sportowe

od roku szkolnego 1991/1992

 

ROK SZKOLNY 1991/1992

etap wojewódzki - woj. ostrołęckie:

I miejsce - Sztafeta olimpijska dziewcząt

 

ROK SZKOLNY 1992/1993

etap wojewódzki - woj. ostrołęckie:

III miejsce - Lekkoatletyczne wieloboje ukierunkowane dziewcząt

 

ROK SZKOLNY  1996/1997

etap rejonowy - woj. ostrołęckie:

I miejsce - Bieg sztafetowy 4 x 100 m chłopców

I miejsce - Drużynowe biegi przełajowe chłopców - rocznik 1986

I miejsce - Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt - rocznik 1985

 

ROK SZKOLNY 1997/1998

etap wojewódzki - woj. ostrołęckie:

III miejsce - Drużynowy tenis stołowy chłopców - rocznik 1985

III miejsce - Piłka nożna chłopców - rocznik 1983-1984

 

ROK SZKOLNY 2003/2004

etap powiatowy - pow. wyszkowski:

I miejsce - Unihokej - rocznik 1991-1992

 

ROK SZKOLNY 2004/2005

etap wojewódzki - woj. mazowieckie:

VIII miejsce - Unihokej dziewcząt

etap międzypowiatowy - rejon ostrołęcki:

I miejsce - Unihokej dziewcząt

III miejsce - Unihokej chłopców

III miejsce - Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt

etap powiatowy - pow. wyszkowski:

I miejsce - Unihokej dziewcząt

I miejsce - Unihokej chłopców

I miejsce - Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt

I miejsce - Halowa piłka nożna dziewcząt

 

ROK SZKOLNY 2005/2006

etap międzypowiatowy - rejon ostrołęcki:

II miejsce - Czwórbój lekkoatletyczny chłopców             

etap powiatowy - pow. wyszkowski:

I miejsce - Czwórbój lekkoatletyczny chłopców

I miejsce - Mini piłka nożna dziewcząt

 

ROK SZKOLNY 2006/2007

etap międzypowiatowy - rejon ostrołęcki:

II miejsce - Unihokej chłopców

etap powiatowy - pow. wyszkowski:

I miejsce - Unihokej chłopców

 

ROK SZKOLNY 2008/2009

etap międzypowiatowy - rejon ostrołęcki:

II miejsce - Ringo

III miejsce - Unihokej chłopców

etap powiatowy - pow. wyszkowski:

I miejsce - Ringo

I miejsce - Unihokej chłopców

 

ROK SZKOLNY 2009/2010

etap wojewódzki - woj. mazowieckie:

IV miejsce - Unihokej dziewcząt

etap międzypowiatowy - rejon ostrołęcki:

I miejsce - Unihokej dziewcząt

etap powiatowy - pow. wyszkowski:

I miejsce - Unihokej chłopców

I miejsce - Unihokej dziewcząt

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

etap międzypowiatowy - rejon ostrołęcki:

III miejsce - Unihokej dziewcząt

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

etap międzypowiatowy - rejon ostrołęcki:

II miejsce - Halowa piłka nożna dziewcząt

III miejsce - Unihokej chłopców

etap powiatowy - pow. wyszkowski:

I miejsce - Halowa piłka nożna dziewcząt

I miejsce - Unihokej chłopców

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

etap międzypowiatowy - rejon ostrołęcki:

III miejsce - Unihokej chłopców

etap powiatowy - pow. wyszkowski:

I miejsce - Ringo

I miejsce - Unihokej chłopców

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

etap międzypowiatowy - rejon ostrołęcki:

II miejsce - Unihokej chłopców

etap powiatowy - pow. wyszkowski:

I miejsce - Unihokej dziewcząt

I miejsce - Unihokej chłopców

I miejsce - Drużynowy tenis stołowy dziewcząt młodszych

I miejsce - Drużynowy tenis stołowy chłopców młodszych

I miejsce - Ringo

I miejsce - Całoroczna rywalizacja szkół w Powiatowych Igrzyskach Sportowych - kategoria chłopców

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

etap wojewódzki - woj. mazowieckie:

III miejsce - Unihokej dziewcząt (rocznik 2005 i mł.)

etap międzypowiatowy - rejon ostrołęcki:

I miejsce - Unihokej dziewcząt (kat. dzieci, rocznik 2005 i mł.)

etap powiatowy - pow. wyszkowski:

I miejsce - Unihokej dziewcząt (kat. dzieci)

I miejsce - Unihokej chłopców (kat. młodzieży, rocznik 2002-2004)

I miejsce - Drużynowy tenis stołowy dziewcząt młodszych (kat. dzieci, rocznik 2007 i mł.)

I miejsce - Drużynowy tenis stołowy chłopców młodszych (kat. dzieci, rocznik 2007 i mł.)

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

etap ogólnopolski

V miejsce - Unihokej dziewcząt (kat. dzieci - rocznik 2006 i mł.)

etap wojewódzki - woj. mazowieckie

V miejsce - Unihokej dziewcząt (kat. dzieci - rocznik 2006 i mł.)

etap międzypowiatowy - rejon ostrołęcki:

I miejsce - Unihokej dziewcząt (kat. dzieci - rocznik 2006 i mł.)

III miejsce - Unihokej dziewcząt (kat. młodzieży - roczniki 2003-2005)

III miejsce - Unihokej chłopców (kat. dzieci - rocznik 2006 i mł.)

etap powiatowy - powiat wyszkowski:

I miejsce - Unihokej dziewcząt (kat. dzieci - rocznik 2006 i mł.)

I miejsce - Unihokej chłopców (kat. dzieci - rocznik 2006 i mł.)

I miejsce - Unihokej dziewcząt (kat. młodzieży - roczniki 2003-2005)

I miejsce - Drużynowy tenis stołowy chłopców młodszych (rocznik 2007 i mł.)

 

ROK SZKOLNY 2019/2020

etap międzypowiatowy

I miejsce - Unihokej dziewcząt (kat. młodzieży - rocznik 2005-2006)

I miejsce - Unihokej dziewcząt (kat. dzieci - rocznik 2007 i mł.)

etap powiatowy

I miejsce - Unihokej dziewcząt (kat. młodzieży - rocznik 2005-2006)

I miejsce - Unihokej dziewcząt (kat. dzieci - rocznik 2007 i mł.)